Michaela Recht

  • Pezinok

O mne

V dnešnej dobe sa na každom kroku môžete stretnúť s rôznymi fórami, na ktorých hľadáme rady na milióny tém. Nevieme, čo si obliecť na prvé rande. Chceli by sme oživiť interiér, no nevieme aké sú trendy. Netušíme, aké líčenie sa hodí k našej tvári. Už dlhé roky ma zaujíma ženský svet a hoci som sa pôvodne venovala skôr ruskému jazyku, ktorý som študovala, nakoniec som aj tak zakotvila pri žurnalistike a založila som si svoj vlastný blog The Michelle's Corner. Skúsenosti s písaním pre svadobné salóny, vlastný blog a zároveň aj s obchodom vo veľkom odbornom vydavateľstve ma nakoniec priviedli sem k Vám. Som šťastná, že Vás môžem sprevádzať týmto rozmanitým svetom a pomáhať vám hľadať odpovede na najrôznejšie otázky. Moje meno je Miška a budeme sa tu spolu pravidelne stretávať. ♥

Komentár

Ďakujeme slečna/pani Milka, sme radi, keď môžeme našim čitateľom prinášať informácie o novinkách alebo zaujímavých produktoch. Moje citlivé oči si túto značku len pochvaľujú a navyše je super lacná, takže som zvedavá na vaše dojmy, keď si ju zaobstaráte. :) Prajem krásny deň.

Komentár

Tak o alergii na repu počujem prvýkrát! :O Snáď sa mi vyhne, keď už mám alergiu na všetko možné! :D

Komentár

Medíku nie je nikdy dosť. Moja maminka s ockom mi pravidelne pripomínajú, aby som si dala každý deň lyžicu medu, nemusí byť ani púpavový. Je to ako balzam pre telo a imunitu. :)

Komentár

Jeeeej, to sa teším, že som ťa tak rýchlo namotivovala :) Potom poprosíme hlásenie, že ako vyšiel a či si nenašla náhodou nejaký tip alebo fintu, ako ho ešte vylepšiť! :)

Komentár

oprava: ..."aby sa mi zrazila.."

Komentár

Dobrý deň, nie, ešte sa mi nestalo, aby sa mi nezrazila ale pokiaľ sa vám počas varenia, či pečenia vie zraziť, počula som, že je dobré ju pred použitím nechať zohriať na izbovú teplotu. :) Prajem pekný deň. Miška Recht

Michaela Recht
Komentár

Teraz mi už len stačí sa presvedčiť k tomu, aby som si naozaj našla čas na takéto týždenné upratovanie. :)

Komentár

Veru treba, mne samej sa už stala napríklad nepríjemná reakcia pri kréme s obsahom vitamínu C, či pri očnom kréme, ktorý obsahoval prírodné zložky, na ktoré som bola nakoniec alergická. :)

Michaela Recht
Komentár

Dobrý deň,

ďakujem veľmi pekne za upozornenie, informáciu som opravila. :)

Prajem krásny deň
Miška Recht

Komentár

Dobrý deň,

ďakujeme za komentár, zapojiť sa do súťaže však treba priamo na YouTube pod videom, pridaním komentára pod dané video. :)

Prajem krásny deň.

Miška Recht